İyi Kurye » İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye ile son yirmi yılda büyük bir gelişim gösteren teknoloji ve internet oldu. Yani birçok insan hayatını ve iş alanını doğrudan etkilemiştir. Olumlu ve olumsuz etkilenmeler yaşayan sektörlerin durumu değişti. Yani olumlu olarak en büyük etkilenmeleri artık online olarak internet üzerinden de oldu. Müşterilerine İNTERNET hizmet sunma şansı elde etmeleridir.

Teknolojinin bir diğer etkisi ise insan hayatını eskiye göre çok daha hızlandırmasıdır. Artık daha hızlı bir şekilde hareket eden insanlar hizmet aldıkları sektörde çalışan firmalardan da hızlı bir şekilde hizmet beklemektedir. Özellikle de online alışveriş hizmetlerinde hızlı bir şekilde ürününe ulaşmak isteyen kişiler hizmet aldıkları firmalardan hızlı bir kargo işlemi beklemektedir.

İkitelli motorlu kurye hizmetimizin sizlere sağladığı avantajlar. Geleneksel kargo işlemi günümüz trafik şartlarında oldukça yavaş olduğu için müşteri memnuniyetine önem veren firmaları farklı türde kargo yöntemlerine itmektedir. Bu yöntemlerden birisi de İkitelli moto kurye hizmetimizdir. Sizlere firmamızın sunduğu bu hizmet özellikle de İkitelli gibi bölgede yapar.

İkitelli Moto Kurye

Bizler çok yoğun nüfusa sahip olan bölgelerde ki trafik potansiyelinden kurtulmak için buradayız. Yani motorlu kuryelerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız. Trafikten en az etkilenmesi ile birlikte firmamız sizlere oldukça da avantajlı fırsatları sizlere kuryelerimiz ile sunmaktayız. Özellikle de ticari işlerde çok büyük bir avantaj sunan İkitelli kurye vardır.

Ayrıca geleneksel kuryelere göre çok daha güvenli olması ile bir avantajı göstermektedir. Bu durum özellikle de güvenli bir hizmet sunmanın müşteriler için önemi online ticarette çok daha fazladır. Bu hizmetindeki en büyük hedefimiz ise kendinize en uygun tercihi yaparak doğru şekilde sizde işinizi en doğru şekilde yerine getirebilirsiniz.

Hızlı ve güvenli ürün teslimatı yapan firmalar rakiplerine göre çok daha fazla müşteri potansiyeli elde edecektir. Firmamızın sizlere sunduğu İkitelli kurye hizmetimiz sizlerin üzerinden hem büyük bir yük olan kurye hizmetini sizden almakta hem de güvenli ve hızlı bir hizmet ile müşterilerinizin memnuniyeti sağlamaktayız. Geniş kURYE seçeneğini sizlere sunmaktayız.

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli moto kurye ile sizlere sunduğumuz kurye hizmetimiz hızlı olmasının nedeni trafik gibi problemlerden en az etkilemesidir. Hızlı hizmetimizi sağlayan bir diğer faktör ise dağıtıma çıkmadan önce yol planlaması yaparak en kısa güzergahı tercih ederek teslimat süresini minimuma indirmemizdir. Sizlere sunduğumuz İkitelli kurye hizmetlerimizde çok değerlidir.

Sizlere sunduğumuz kurye seçeneklerimiz şöyledir; klasik moto kurye, express kurye, hızlı kurye, acil kurye ve gece kurye gibi tercih imkanlarını sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz bu kurye seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçmekte zorlandığınız takdirde firmamızın online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çok yönlü bir hizmet sunan firmamız sizlere sunduğu İkitelli kurye hizmetimizde sizlere özel olarak sunduğumuz temel avantajların yanında sizlere daha iyi bir hizmet sunmak ve karşılıklı güveni arttırmak için kendimize bir dizi özelliği daha eklemiş bulunmaktayız. Bu özelliklerimizden bazıları aşağıda sizlere yazdık. Bu özellikler ile bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

İkitelli Acil Kurye

İkitelli acil kurye olarak Başakşehir ve Küçükçekmece çevresinde verilen hizmetlerin özelliklerinden bazıları şunlardır;

 • Günün her saati 7/ 24 hizmet sunmamız,
 • Kolay iletişim seçeneğimiz ile birlikte sizlere güvenli hizmet,
 • Müşteri hizmetleri seçeneğimiz ile birlikte ürünleriniz nerede ve ne durumda olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz,
 • Her seferimizde kişiye özel olarak hizmet sunduğumuz için çok daha hızlı bir teslimat,
 • Dağıtım öncesi yaptığımız yol planı ile birlikte aynı gün hatta aynı saat içerisinde teslimat yapabilmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimiz sizlerin istek ve taleplerine karşı çalışıyoruz. Yani bu talepleri en uygun şekilde yeniden düzenleyebilmekteyiz. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler de müşteri odaklı olarak çalıştığı için sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlar ve ödeme şekilleri ile birlikte sizlere sunmaktadır. İşte bu da bizim başarımızdır.

İkitelli Organize Kurye

İkitelli organize kurye ile gönderiler artık güvende. Online olarak da sizlere hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ve fiyatlandırmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerek gelişen dünya ve gerekse özellikle pandemi döneminde kargo ve kurye şirketlerinin işleri çok fazla artış yaşamıştır.

Pandemi nedeniyle evden çıkmayan bireyler alışverişlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır, bu durumda kuryelerin daha fazla çalışmasına neden olmuştur. Bunun dışında gelişen teknoloji evden çıkmaya gerek olmadan alış veriş, kıyafet, yemek ve bunun gibi daha pek çok şeyin internetten alınmasına olanak sağlamaktadır.

İkitelli organize kurye müşterilerinin yorulmadan ve zaman kaybetmeden işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlamaktadır. İstanbul gibi insan ve araç kalabalığı her zaman dilimde yoğun olan bir şehirde kurye hizmeti müşterilerin fazlasıyla işine yaramaktadır. 2 nokta arasında gidip gelmek bile çok zahmetli ve zaman kaybettiren bir eylem olduğundan çok önemlidir.

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye hizmeti çok tercih edilen bir hizmet olmuştur. Kurye hizmetlerimiz kargo ile karşılaştırıldığında müşteriler için oldukça avantajlı olmaktadır. Firmamız güvenli taşımacılık sağlamaktadır, gönderilere zarar vermeden, en kısa zaman içinde taşımacılık işlemi acil olarak tamamlanmaktadır. Zaman ile müşteriler bize alışarak güvenli olduğunu anlarlar.

Küçükçekmece motorlu kurye hizmetinde müşterileri genellikle önemli evrak ve korunaklı gönderilmesi gereken çok özel ve hassas eşyalar için tercih edilmektedir. Ancak bu sayılan gönderi türleri yanında çiçek, hediye, aylık gergiler ve yemek siparişleri için de kurye hizmeti tercihleri zamanla birlikte artmaktadır. Bundan dolayı kurye piyasası gelişti.

Kurye hizmeti ve kargo hizmeti arasında süreç olarak çok farklılıklar bulunmaktadır;

 • İkitelli organize kurye mesaisi hiç bitmeden çalışmalarına devam etmektedir.
 • Gönderiler gece ya da sabah çok erken ya da çok geç saatlerde de olsa taşınmaktadır.
 • Kargo hizmetinde olduğu gibi belirli saatlerde mesai bitimi söz konusu değildir.
 • Kurye hizmetinde göndericiler gönderileri bir noktaya kadar götürmek zorunda değildirler;
 • Kargo hizmetinde ise müşterileri gönderilerini kargo şubesine götürmek durumundadır.

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye ile gönderiler nasıl alıcıya teslim edilir? Müşterileri firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak gönderilerini iletme istediklerini ve adreslerini iletirler. O an itibariyle adrese en yakın Başakşehir kurye müşterinin adresine gider ve gönderiyi teslim alır. Böylece alıcı adresine doğru yola çıkılmış olur. Verilen hizmetin kalite olarak şöyle sıralanabilir.

 • Mesai saati bitiminde merkezde toplanan gönderiler ertesi gün dağıtım için yola çıkar,
 • Kuryede ise gönderiyi alan kurye gönderiyi alıcıya teslim eder, mesai saati bitimi durumu söz konusu değildir.
 • Kuryeler gönderiyi bir noktaya ya da farklı personele teslim etmeden doğrudan alıcı adresine
 • Her ilettikleri için kaybolma, kırılma gibi olumsuz durumların yaşanması nerdeyse imkânsızdır.
 • Ancak kargo hizmeti düşünürse gönderilen alıcıya ulaşmadan çok kez el ve araç değişikliği yapması gerekecektir.
 • Bu nedenle de özellikle kırılma ve kaybolma durumları sıkça yaşanabilmektedir.

Halkalı Kurye

Halkalı kuryemiz trafikte sıkışma ya da kaza gibi olumsuz bir durumdan dolayı zor durumda kalır. Ama yavaşlamak zorunda kalırsa araç takip cihazlarımızla izlenen yol durumu kontrol edilir. Böylece hemen yeni bir güzergâh belirlenir ve kuryemizin bu yeni yola yönlendirilmesi sağlanır. Kuryemiz gönderiyi alıcıya teslim eder. Böylece zaman israfı en aza iner.

Bazen de gönderinin tekrar ilk gönderen müşteriye teslim edilmesi gerekebilir; bu durumda Halkalı kurye alıcı adresinde bekler ve gönderiyi alıp ilk adrese tekrar teslim eder. Hakalı kurye fiyatları genel olarak belirlenirken pek çok analiz ve arge çalışmaları yapılmaktadır. Buna bir çok etken neden olur. Gönderilerin fiyatlarını belirleyen etkenler şu şekilde sıralanabilir;

İkitelli Hızlı Kurye

İkitelli hızlı kurye hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman, bazı ayrıntıları da bize vermeniz gerekmektedir. Bu ayrıntılardan bazıları şunlardır;

 • Gönderinin büyüklüğü, küçüklüğü
 • Gönderici adresi ile alıcı adresi arasındaki uzaklık
 • Gönderinin türü
 • Gönderinin taşınması esnasında kullanılacak araç
 • Hava şartları: araçlarımız tüm hava şartlarına karşı donanımlıdır.

Firmamız ikitelli kurye gönderme fiyatlarını belirlerken her zaman müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde çalışmalar yapar. Böylece müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak makul fiyatlar belirler. Yani kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlardan yararlanmanız için bizler firma olarak her zaman diliminde sizlere yardımcı olmak için hazırız.