İyi Kurye » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

1- Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmeti motosikletler ile bir yerden başka bir adrese evrak, paket ve benzeri materyallerin taşınmasını sağlayan hizmetin adıdır. Motorlu kurye ile kargo hizmet açısından aynı işlevleri yapıyormuş olarak gözükse de arasında birbirini ayıran pek çok farklılık vardır. Bu farklardan en belirgin olanı zaman kavramıdır. Kargo şirketleri ürünleri size 3 gün ve 5 gün arasında ulaştırırken biz size saatler içerisinde ulaştırıyoruz. Motorlu kurye firmamızı kargo firmalarından ayıran en büyük özelliği, hızıdır.

1.1 – Normal Kurye (Aynı Gün Kurye – Standart Kurye)

Normal kurye veya aynı gün kurye adında anlaşılacağı gibi o gün içinde teslim olması gereken teslimatlardır. Yani kurye yollanan ürünlerin aynı gün içinde akşam mesai saatleri içine kadar verilmesidir. Yada akşam saatlerinden sonra da evinize teslimat yapılmasıdır. Türkiye’de çoğu kurye firması mesai saatleri içerisinde çalışırken firmamız mesai saatleri dışında da size hizmet eder. Fakat yapmış olduğumuz hizmetle fiyatları karşılaştırınca fiyatlar hizmetlerimizin yanında çok düşük kalır. En düşük fiyatlı hizmet bu sistemdir.

1.2- Hızlı Kurye

Hızlı kurye belli zaman aralığında teslim edilmesi gereken işlerin taşınmas sistemidir. Sizde hızlı durumlar için taşınabilir ürünlerin size ulaşmasını ya da diğer bir noktaya ulaşmasını istiyorsanız bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Özel ve resmî tatiller, bayramlarda dahil olmak üzere firmamız size hizmet sağlanır. Sınırları olamayan firmamız yalnızca İstanbul içi değil, İstanbul çevresinde bulunan yakın il ve ilçelere de hizmet götürür. Özellikle söz konusu gereksinim olduğu zaman, zaman daha değerli duruma gelir.

1.3 – Acil Kurye

Acil kurye alına paketleri 2 saat içinde yerine teslim eder. Bir kurye düşünün ki sınırları olmayan, işte sınırsız hizmet denilince akla ilk gelen acil motorlu kurye firmamız size sınırsız hizmet verir. Türkiye’nin en çok tercih edilen kurye şirketlerinden bir tanesi olan firmamız size 7×24 hizmet sunar. Günün arzu ettiğiniz saatinde bizi arayarak hizmet etmemiz için talepte bulunabilirsiniz. Acil moto kurye daima çok çabuk ve seri olarak hep hizmetinizdedir. Müşterilerimize özel hizmet sunmak için gün geçtikçe kendimizi geliştirir.

1.4- Ekspres Kurye

Ekpres kurye 1 saat içinde teslimat olan sistemdir. Zaman her bir birey için en değerli olan şeydir. Bunun bilincinde olan İstanbul Kurye firmamız, zaman kavramını ortadan kaldırarak size hizmet sunar. Alanında uzman olan firmamız arzu ettiğiniz taşınabilir ürünleri size günler içerisinde değil de saatler içerisinde ulaştırır. Expres kurye, artık bekleme sorununu ortadan kaldırır. Bizden hizmet talep etmeniz dahilinde hızımız karşısında sizde şaşıracaksınız. Özellikle gerek iş dünyasında gerek ev hayatında özel gereksinimlerımızda dakikaların bile önemi artar.

1.5- Vip Kurye

Vip kurye ise 15 ile 30 dakika içinde çok acil ve çok önemli işlerinizde kullanılan bir sistemdir. Biz de bu bilinçle size saatler içerisinde taşınabilir ürünleri ulaştırıyoruz. Sizde zaman kavramını ortadan kaldırarak taşınabilir ürünleri izin saatler hatta dakikalar içerisinde size ulaşmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Vip moto kurye firmamız hakkında en çok merak edilen konular arasında fiyatlandırma yer alır. Firmamız size en ideal fiyatlarla hizmet sağlar. Fiyatlar bazı konu başlıklarına göre değişkenlik gösterir

2- Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı kurye yani diğer adı ile araçlı kurye ise, daha fazla ürün ve malzemelerin araç ile taşınması demektir. Kargo şirketleri ile firmamızı birbirinden ayıran başka bir husus ise güvenli ulaşımdır. Kargo şirketlerinde taşınabilir ürünlerin kaybolma, zedelenme, kırılma ve zarar görme ihtimali çok yüksekken firmamız bünyesinde bu ihtimal sıfırdır. Özenli taşıma ile kesinlikle ürünlerde bir bozulma durumu ya da kaybolma durumu söz konusu bile değildir. Sizde hızlı ve güvenli bir hizmet alabilmek için yapmanız gerekli olan tek şey bizimle iletişime geçmenizdir.

3- Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo İstanbul merkez olmak üzere başka şehirlere aynı gün içinde yollanmak istenen şeylerin uçak ile acil yollanamasıdır. İstanbul uçak kargo firmamız hiçbir insan ayrımı yapmadan hizmet sunar. Size ayrıcalıklı bir taşıma ve ulaştırma veren firmamız, müşterileri arasında kesinlikle ayrımcılık yapmaz. Mevki, din, dil, ırk ayrımı yapmadan gece gündüz sizlere hizmet sağlar. İnsan ayrımı yapmayan firmamız, insan ayırmak yerine insanlığın birleşmesi için hizmet sunar. Her müşterimiz bizler için özeldir.

4- Yaya Kurye Hizmeti

Yaya kurye demek, araçların ve motosikletlerin giremeyeceği yere yaya dağıtım yapan elemenlar demektir. Ayrıca çok fazla olan toplu dağıtımları da yaya kuryeler yapar. Yani devamlı hizmet veriliyor ve devamlı kendimizle yarışıyoruz. Kendinizi özel hissetmenizi sağlamakta olan firmamız bünyesinden arzu ettiğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi, kuryelerimiz ilk sırada olmak üzere uzman bir ekiple hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hizmette kaliteyi prensip edinerek size en iyi biçimde hizmet sunuyoruz.

5-Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirleraarsı kurye, İstanbul merkezli diğer şehirlere motorlu, araçlı yada uçak kargo ile yollama işlemdiri. Bunlardan bir tanesi mesafe kavramıdır. Mesafe artıkça fiyatlar da ona göre artar. Yine aynı şekilde hizmet süreside vardır. Eğer size taşınabilir ürünlerinizi saatler içinde değil de aynı gün içerisinde ulaştırmamızı istemeniz halinde acil kurye hizmetimizi devreye katıyoruz. Buda doğal olarak fiyatları etkiler. Hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla size hizmet sunuyoruz. Artık bu aşamada alınan her şey güvenle teslim edilir.

6- İstanbul Moto Kurye Hizmeti

İstanbul moto kurye İstanbul içi moto kurye servisidir. Aynı zamanda kurye hizmetlerinin sunumu aşamasında, müşteri esaslı çalışmalar kapsamında bizden yardım alabilirsiniz. Son senelerde ön plana çıkan bu tür çözümler için sizlere benzersiz hizmetleri veriyoruz. Son senelerde sektörde yaşanan gelişmelere paralel olarak sizler için gerek fiyat gerekse de kalite anlamında önemli taşıma hizmetlerini sunuyoruz. İstanbul motorlu kurye hayatın her anının yaşanmaya değer olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir

6.1- Avrupa Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye uzaklık mesafelerine göre fiyatlar şekillenir. Fiyatları etkilen başka bir unsur ise acillik durumudur. Avrupa yakası kurye hizmetlerini güvenle alabilirsiniz. Günümüzde pek çok kurumsal müşteri ile bu tür hizmetleri yerine getiriyoruz. Siz de ayrıcalıklı hizmetlerimizle hızlı bir biçimde bizden hizmet talep edebilirsiniz. Aynı zamanda evrak taşıma ve imzalı teslim etme gibi ayrıntılar da yine ön plana çıkıyor. Avrupa yakası moto kurye hizmetleriyle farklı ürünlerin başka adreslere de taşınması mümkün olabiliyor.

6.2- Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye burada bulunan her ilçesine hizmet veren sistemdir. Geniş bir ürün çeşitliliği ile öne çıkan kurye hizmetlerinin, taşıma anlamında gerek ebat olarak gerekse de nitelik olarak farklılaştığı görülüyor. Moto kurye hizmetlerinin hızlı ve nitelikli olarak sunulması aşamasında hizmet sunan firmamız hemde fiyat olarak da beklentilerin karşılanması adına çözümler üretiyor. Siz de firmamızdan hemen yararlanın. Günümüzde kurye hizmetlerinin bu tür taşıma dışında her çeşit ürünü taşıdıkları biliniyor.

7- Acil Eczane Kurye Hizmeti

Eczane kurye özellikle acil durumlarda ihtiyaç ahilinde yararlnılan bir sistemdir. Utanarak isteyemediğiniz özel gizli siparişlerinizi alıp teslim eder. Günümüzde kurye hizmetlerinin bu biçimde planlı olarak yerine getirilmesi aşamasında şirketimiz sizlere önemli hizmetler sunuyor. Bu tür hizmetlerin sağlanması ile beraber pek çok açıdan kurumsal ve bireysel kurye hizmetlerinin yerine getirilmesi mümkün olabiliyor. Ama organ taşımak kurye hizmetleri çerçevesinde sunulmayan hizmetler olarak ön plana çıkıyor.

8- Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti

Gece kurye ve nöbetçi kurye ile geceleri de çalışan müşterilerimizin paketlerini taşır. Temel olarak kurye hizmetleriyle organ taşımak veya patlayıcı malzemeleri taşımak yasaktır. Temel olan bu yasakların beraberinde hemde kurye elemanları para gibi nakdi değeri olan şeyleri de taşımanın yasak olduğunu bilirler. Bu süreç içerisinde işlerinizi halletmek, kendinize zaman ayırmak gibi farklı durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yoğun iş temposunun sürükleyiciliği arasında hayatınızın akıp gitmesine izin vermemelisiniz.

9- Özel Kurye Hizmeti

Özel kurye ile her türlü özel işlerinizi motosikletli kuryler aracılığı ile yapabilirsiniz. Bunun için de iş hayatınızda veya özel hayatınızda moto kurye desteğinden faydalanmalısınız. Evrak, dosya, zarf, paket, koli, para gibi biyerden bir yere teslim edilmesi gerekli olanleri alıcısına teslim eden bir çalışmadır. Bu ürünlerin bU şekilde taşınmasında zamandan tasarruf edilmesinin beraberinde kargo paketleri arasında kaybolmaması da engellenmek istenir. Firmalardan moto kurye temin etmeden önce bazı noktalara dikkat etmenizde fayda vardır.

10- Kiralık Kurye Hizmeti

Kiralık kurye ile bizden aylık, haftalık, günlük eleman kiralayabilirsiniz. Moto kurye, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çalışma esnasında firmanızın evraklarını diğer bir firmaya götürmek için varız. Yani çalışanlarınızın işini engellemek yerine bu alternatifi seçebilirsiniz. Adresinizden verdiğiniz saatte tam vaktinde teslim edilen ürününüz. Yani dosya veya evrakınız, tam teslim edilmesi gerekli olan zamanda teslimi yapılır. Ayrıca moto kuryenin araçlarının küçük olması sebebi ile her yerden kolayca geçtiği bir gerçektir. Böylece paketiniz tam vaktinde alıcısının elinde olur.

11- Güvenli Kurye Hizmeti

Güvenli kurye ile her türlü değerli evrak ve benzeri eşyaalrınızı sağlam bir şekilde yollayabilirsiniz. Yoğun trafik çilesinden sizleri kurtaran bu hizmet. Yani özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi yoğun nüfuslu, kalabalık şehirlerde çok fayda sağlar. Bu sayede vaktinizi trafikte geçirmemiş olarak. Özellikle iş güvenliğine dikkat eden ve bu istikamette çalışma yapmış firmalar ilk tercihiniz olmalıdır. Aksi halde ürünlerin karşı tarafa hasarlı olarak taşınması hiçbir anlam ifade etmez. Güvenli moto kurye sizlere istediniz zaman yardımcı olur.

12- Moto Kurye Hizmeti

Moto kuryenin A2 ehliyeti, kask, eldiven, mont, taşıma sepeti gibi gerekli malzemelerin moto kuryede bulunması gerekir. Bunlardan birinin eksikliğinde taşıtmak arzu ettiğiniz ürünü teslim etmemeniz önerilir. Moto kuryenin aracında sepetin bulunması büyük önem arz eder. Çünkü taşınacak olan evraklar, dosyalar, ürünler yağmur, rüzgâr gibi iklim şartlarından etkilenmeden yerine ulaşmalıdır. Özel elbiseler ve kıyafetler ile kask ile beraber çalışan elemanlar olur. Yani aynı zamanda İstanbul içini çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

İyi Motorlu Kurye Servisi
İyi Motorlu Kurye Servisi