İyi Kurye » Çatalca Kurye

Çatalca Kurye

Çatalca kurye Çatalcalıların çok uzun yıllardır en acil ihtiyaçlarında tercih ettikleri bir lojistik uygulamasıdır. Geleneksel kargoların yetersiz kaldığı günden bu yana kurye uygulamaları bölgede öne çıkmakta, çok daha acil, çok daha hızlı taşınması gereken paketlerde en iyi çözüm noktası olmaktadır. Çatalca’nın binlerce nüfusa ev sahipliği yapması ve her geçen gün nüfus artışının devam etmesi pek çok ihtiyacı beraberinde getirmektedir.

Özellikle de bir adresten başka bir adrese paket gönderimi en büyük ihtiyaçlardan olmaktadır. Bireysel olarak bir hediye, zarf, dosya, evrak, kimlik belgesi tarzı gönderilerde getirilit. Ayrıca taşınması gerektiği gibi kurumsal olarak da benzer biçimde ihale dosyalarını da taşır. Birde satılan ürünlerin, müşteri belgelerinin, çalışan belgelerini, hukuki belgelerin, eğitim belgelerinin, yedek parçaları yollanır. Özel gizli sipariş ve ilaçların, tıbbi malzemelerin ve daha yüzlerce ürünün taşınır. Yani acil olarak ulaştırılması icap edebilmektedir.

Çatalca moto kurye geleneksel kargo uygulamalarıyla bütün bu paketler Çatalca içerisindeki adresler arasında dahi rahatlıkla bir günden uzun sürede taşınmaktadır. Oysa çoğu zaman bu süre zarfında aciliyet ortadan kalkmaktadır. Bunun yerine Çatalca acil kurye uygulamalarıyla çok daha kısa sürede, birkaç saat içinde İstanbul’un en uzak noktasına dahi ulaştırılabilmektedir. Çalışma olarak bizler uzun yıllardır Çatalca genelinde hizmet veriyor, siz değerli müşterilerimizin en acil ihtiyaçlarında dahi yanı başında oluyoruz.

Çatalca Kurye

Sektöre adım attığımız andan itibaren önceliği koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetine veriyor, bu bilinç ve azimle daima beklentilerinizin üzerine çıkmayı hedefliyoruz. Bunu başardığımız için de yıllardır Çatalca’nın en çok tercih edilen kuryesi konumunda bulunuyoruz. Sektörde güçlü altyapımız ve profesyonel ekibimizle daima dünya standartlarında hizmetin adresi oluyoruz. En modern teknolojilerle, donanımlarla ve ekipmanlarla öne çıkıyor, tamamı genç, bakımlı, modelli araçlarımızla paketlerinizi taşıyoruz.

Çatalca kurye çağrı merkezimizden kuryelerimize kadar her kademede profesyonel bir ekiple çalışıyor, deneyimli, tecrübeli, eğitimlerini tamamlamış, kendini sürekli geliştirmeyi vazife bilen kadroyu bünyemizde barındırıyoruz. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığını her müşterimizin hakkı sayan, teknolojiyi rahatlıkla kullanabilen, bütün lokasyon bilgelerine hâkim kadromuzla öne çıkıyoruz.

Çatalca Moto Kurye

Taşıma sürecimizi son derece pratikleştiriyoruz ve hizmetimizden yararlanmak için şu aşamaları takip etmemiz yeterlidir:

 • Çatalca kurye hizmetimizden yararlanmak için ilk olarak çağrı merkezimizi aramanız gerekir.
 • Çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat çağrılarınızı karşılamak için hazır beklemektedir.
 • Dilediğiniz zaman arayabilir, bilgi talep edebilir, randevu oluşturabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimizde tarafınızdan paketinizin ölçüleri, nereden nereye taşınacağı, ne zaman taşınmasının istendiği gibi detaylar talep edilmektedir.
 • Ardından paketinizin teslim alınacağı adrese en yakın kuryemiz hemen size yönlendirilecek ve randevu saatinde adreste olacaktır.
 • Paketi teslim alan kuryemiz hemen teslimat noktasına doğru hareket edecek, belirtilen azami sürede teslimat yapılacaktır.
 • Paketiniz Çatalca içinde ya da başka bir noktada teslim edildiğinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Çatalca Motorlu Kurye

Çatalca moto kurye uygulamamızın detaylarını tamamen sizlerin ihtiyaçları belirlemektedir. Dilerseniz Çatalca içindeki iki adres arasında taşıma yapabiliriz. Dilerseniz Çatalca’dan ne başta İstanbul’un herhangi bir başka adresine taşıma gerçekleştirebiliriz. Hatta herhangi bir adresten paketinizi alıp Çatalca’daki belirteceğiniz adrese getirip teslim edebiliriz. Gece kurye ile hizmetlerimizi 24 saate yayıyoruz.

Her türlü kurye ihtiyacını karşılamak adına farklı kurye türleriyle çözüm üretiyoruz. Bu bağlamda hızlı kurye uygulamamızla adresinize en yakın kuryemizi iletişime geçtiğiniz anda yönlendiriyor, bölgeler arası ufak değişiklikler olsa da 60 ila 90 dakika arasında paket teslimi yapabiliyoruz. Normal moto kurye ile 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapıyoruz. En acil gönderileriniz için acil kurye ile aktif bulunuyor, bu uygulamamızda da 45 ila 60 dakika arasında paket teslimi gerçekleştirebiliyoruz.

Büyükçekmece Kurye

7/24 Hizmet veren Büyükçekmece kurye. Her ne kadar taşımacılık dendiği zaman çoğu kişinin aklına ilk olarak kargolar gelse de kargolar oldukça yavaş işlemekte, Büyükçekmece ile diğer ilçeler arasında dahi bir paketin taşınması bir günden uzun sürebilmektedir.

Büyükçekmece kurye uygulamamız Büyükçekmece’de ikamet edenler için acil taşınması gereken paketlerine yönelik bir hizmettir. Bilindiği gibi Büyükçekmece İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisidir ve binlerce kişiye, yüzlerce işyerine ve işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Her gün gerek kurumsal gerekse bireysel paketlerin bir adresten başka bir adrese taşınma ihtiyacı doğmaktadır.

Zaman İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarından birisidir ve herkes zamanı yetiştirememekten, hobilerine, sevdiklerine, eğlencesine daha fazla zaman ayıramamaktan şikâyet eder. Bunun en temel nedenlerinden birisi insanların hızlı hareket etmesini engelleyen pek çok etkenin olmasıdır. Özellikle de trafik İstanbulluların en büyük dertlerinden birisi olmakta, her gün saatlerce zamanı yollarda, trafik kuyruklarında geçirilmektedir.

Büyükçekmece Moto Kurye

İşte Büyükçekmece kurye uygulamamız tam da bu noktada uzun yıllardır kurtarıcı niteliktedir. İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi en fazla 3 saatte teslimat yapma garantisiyle paketleriniz güvenle taşınmakta, en acil ihtiyaçlarınız hava koşullarından, yol durumlarından, trafikten etkilenmeden çok kısa sürede karşılanmaktadır.

Çatalca moto kurye firmamız ilk günden itibaren kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı Büyükçekmece kurye hizmeti vermek için yola çıkmıştır. Bunu ilk günden itibaren başarmış, ayrıcalıklı dünyasına bugüne kadar binlerce müşterisini dahil etmiştir. Bizler profesyonel çözümler için daima güçlü bir altyapıyla hareket ediyoruz. Araçlarımızın tamamının bakımlı, modelli, genç, en modern donanımlara sahip olmasını sağlıyoruz.

Araçlarımızın kontrolünü sertifikalı, deneyimli, eğitimli, güler yüzlü, dinamik kadromuza veriyoruz. Bütün personellerimiz Büyükçekmece ve İstanbul’un tamamının lokasyonlarına hâkim kişiler oldukları gibi teknolojiyi de başarıyla kullanarak uygulamalarımıza entegre edebilmektedirler. Bu sayede her zaman başarılı çözümlerimiz olmakta, kusursuz teslimat hizmetiyle talepleriniz karşılanmaktadır.

Çatalca Acil Kurye

Firmamız herkese hitap edebilmek adına pek çok farklı kurye türü geliştirmiştir. Bunları ve detaylarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Normal Büyükçekmece moto kurye: Bu kurye çeşidimizle Büyükçekmece içindeki bütün mahallelere ve İstanbul’un diğer bütün noktalarına paketlerinizi taşıyabiliriz.
 • Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken bütün taşımalarınızı yapabiliriz. Bölgeler arasındaki mesafeye göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında paketlerinizi başarıyla teslim edebiliriz.
 • Çatalca hızlı kurye: Büyükçekmece içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerine daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için hızlı kuryemizi tercih edebilirsiniz.
 • Bunun için çağrı merkezimize ulaştığınız anda kuryelerimiz harekete geçerek paketinizi sizden almak için adreslerinize gelirler.
 • Çatalca motorlu kuye ardından da bölgelere göre farklılık gösterebilse de 60 dakika ila 90 dakika arasında paket teslimini gerçekleştirirler.
 • Büyükçekmece acil kurye: Kimi zaman daha acil ve daha hızlı taşınması gereken gönderileriniz olabilir.
 • Bu kapsamda paketleriniz acil kuryemizle en seri, süratli ve güvenli biçimde trafik sorunları yaşanmadan taşınabilir.

Büyükçekmece Acil Kurye

 • Büyükçekmece kurye ilçe içinde ya da başka semtlere göre teslimat süremiz 45 ila 60 dakika arasında değişebilir.
 • Özel olarak birde Büyükçekmece gece kurye: Gece kurye ile mesai saatleri dışında da hizmetinizdeyiz.
 • Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınızda istediğiniz adresten alınan paketleriniz hem paket hem de kurye güvenliğimiz riske atmadan taşınır.
 • Teslimat sürelerimiz kat edilecek mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre değişir.
 • Büyükçekmece kurye: Kimi zaman moto kurye ile taşınamayacak yani çok hassas gönderileriniz olabilmektedir.
 • Bunlar için de istenilen adreslere aynı kalitede arabalı kurye ile hizmet veriyoruz.

Bütün Çatalca kurye hizmetlerimizde kaliteli, güvenli ve hızlı çözümlerimizi bütçe dostu fiyatlarla birleştiriyoruz. En avantajlı seçeneklerle öne çıkıyoruz.

İyi Motorlu Kurye Servisi
Çatalca Moto Kurye