İyi Kurye » Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye çözümlerimizle ilçe genelinde ve ilçe ile İstanbul’un geri kalanı arasındaki taşımacılık ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 2008 yılında ilçe yapılan Başakşehir aslında İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Fakat son yıllarda çok büyük bir değişim geçirmektedir. Pek çok yeni mahallenin oluştuğu bir ilçedir. Yabancıların belki de Türkiye’den en çok tercih ettikleri ilçelerin başında gelmektedir.

Afrika’dan, Orta Asya’dan, Orta Doğudan ve dünyanın başka yerlerinden çok fazla nüfus alan ilçede Arapça, İngilizce, Rusça, Fransızca gibi diller fazlaca kullanılmaktadır. Özellikle son dönemde çok yoğun bir Arap nüfus ilçeye hakim olmuş bulunmaktadır. Araplar için açılmış özel okullar dahi yer almaktadır.

Çok büyük bir değişim ve gelişim gösteren Başakşehir 500 bine yakın bir nüfusa sahiptir. Yani binlerce işletme, işyeri ilçe sınırları içinde bulunmaktadır. Bütün bunlar beraberinde nüfus yoğunluğu, trafik yoğunluğu gibi durumları beraberinde getirmektedir. Ulaşım noktasında zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Özellikle acil olarak bir yerden başka bir yere taşınacak gönderi talepleri arttığı için de firmamız iş başındadır. Başakşehir kurye uygulamalarıyla içe genelinde aktif bulunmaktadır.

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye çözümlerimizin detaylarını tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve tercihleri belirlemektedir. Bizler uzman kadromuzla her türlü talebi karşılayacak donanımdayız. Bu açıdan dilerseniz Başakşehir içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese göndermek istediğiniz paketinizi taşıyabiliriz. İsterseniz Başakşehir’den İstanbul’un diğer herhangi bir mahallesine göndermeniz gereken paketinizi taşıyabiliriz. Hatta İstanbul’un herhangi bir noktasından adınıza alınacak paketi alıp adresinize getirebiliriz. Siz isteyin, biz yapalım.

Başakşehir hızlı kurye ihtiyaçlarına profesyonel çözüm ürettiğimiz sektörde her türlü yasal gönderiyi taşıyabiliyoruz. Kurumsal ya da bireysel evraklarınızı, paketlerinizi, numunelerinizi, kimliklerinizi, pasaportlarınızı alırız. Özellikle ilaçlarınızı, ruhsatınızı, ehliyetinizi, sevdiğinize gidecek çiçeği, sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeleri taşıyabiliyoruz. Aynı şekilde ihtiyacınız olan yedek parçaları, faturaları, anahtarı, laboratuvar test numunesini, davetiyeyi taşırız.

Ayrıca uçak bileti, bilgisayar, telefon tarız eşyalarınızı, klinik ürünlerinizi de güvenle taşıyabiliyoruz. Hatta davetiye, dergi, basın, matbuat gibi birden çok adrese dağıtılması gereken ürünlerinizi de sorunsuzca taşıyabiliyoruz. Taşıdığımız ürün listesi son derece uzun olsa da devlet tarafından yasaklanmış, bulundurulması gerekiyor. Yani risk teşkil eden her türlü eşyanın ve ürünün taşınmasını ise yapmıyoruz. Silah, alkol, uyuşturucu madde, belgesiz canlı hayvan, resmi olmayan belgeler. Ayrıca sahte ilaçlar ve benzeri ürünlerin taşınmasını kesinlikle üstlenmiyoruz.

Başakşehir Moto Kurye

Her türlü talebi karşılamak adına pek çok Başakşehir moto kurye çeşidi ile öne çıkıyoruz. Başlıca kurye modellerimizi şunlar oluşturuyor:

 • Başakşehir moto kurye: Aynı gün içinde Başakşehir içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerine taşınacak ürünlerinizi moto kuryemizle taşıyabiliriz.
 • Aynı zamanda en ekonomik kurye çeşidi olan uygulamamızda paketlerinizi istediğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese 2 ila 3 saat arasında teslim etmeyi başarıyoruz.
 • Başakşehir ekspres kurye: Daha hızlı taşınmasını istediğiniz paketleriniz için hızlı kurye olarak da adlandırılan ekspres kuryemizi beğeninize sunuyoruz.
 • Bu uygulamamızda 60 dakika ila 90 dakika arasında teslimat garantisi veriyor, paketlerinizi çok kısa sürede ulaşması gereken noktaya ulaştırıyoruz.

Başakşehir Acil Kurye

 • Başakşehir vip kurye: Çok daha acil taşınmasını istediğiniz paketleriniz için acil kurye olarak da isimlendirilen modelimizi tercih edebilirsiniz.
 • Çağrı merkezimize ulaştığınızda Başakşehir veya başka semtlerde sahadaki ekiplerimizden en yakını adrese yönlendiriyor, hemen paketi teslim alıp harkete geçmesini sağlıyoruz. En geç 1 saat içinde teslimat yapıyoruz.
 • Başakşehir gece kurye: Mesai saatleri dışındaki taleplerinizi gece kuryemizle karşılıyoruz.
 • Başakşehir arabalı kurye: Motorlarla taşınması mümkün olmayan paketlerinizi aynı kalitede araçlarımızla taşıyoruz.
 • Burada Başakşehir motorlu kurye modellerimizin tamamında kaliteden, güvenilirlikten ve uygun fiyattan taviz vermeden, her türlü talebi başarıyla karşılıyoruz.

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir kurye ile ışık hızı ile hizmetinizde. Özellikle çalışan insanlar için hayat biraz daha zor olmaktadır. İşten çıkıp geriye kalmayan, bitmiş günden küçük küçük anlar yakalamak. Ve kendine zaman ayırmak inanın ki çok zor. Çalışan insanların işten sonra bir de evine, ailesine, arkadaşlarına, sevdiklerine zaman ayırnası kolay değil.

Bahçeşehir moto kurye hız çağında yaşadığımızı ve zamanla adeta yarıştığımızı biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız zamanla yarışıyoruz ve hatta zaman bizlere yetmiyor. Sağımızı solumuzu dönmeden akşam oluyor ve gün bitiyor. Bu durumda yapmaya niyetlendiğimiz hiçbir işi yapamıyoruz. Her şeyden önce kendi şahsına zaman ayırması da neredeyse imkânsız olmaktadır.

Bahçeşehir motorlu kurye tüm yoğunluğa rağmen işten çıkınca her birimiz evine koşar ve bu defa evinde mesaisine devam eder. Mesela evde eksik olan eşyalar için alışverişe çıkılır. Çocuk ve eş sahibi iseniz mutlaka onlar ile de dışarıda zaman geçirmeniz gerekir. Hastalanırsınız ve hastaneye gitmeniz gerekir. Kendinizi iyi hissetmek için biraz şehirden uzaklaşmak istersiniz.

İkiteli Organize Kurye

İkitelli organize sanayi kurye tüm bu saydıklarımız için sadece zamana ihtiyacımız vardır ve günümüzde zamanla yarıştığımız için zaman yetmiyor. Hayatın kalabalığı, iş hayatımızın yoğunluğu ve güne yayılmış olması gibi binlerce sebepten dolayı biz hiçbir şeye yetişemiyoruz. Hele hele bir de çocuk sahibi iseniz kendinize zaman ayırmanız imkânsızdır. Eve koştur çocuğa bak, eksiklerini al, ona zaman ayırıp ebeveyn olma görevini yerine getir gibi binlerce şey var.

İkitelli kurye bunca işinizin arasında bir de bir şeyleri bir yere ulaştırmanız gerekiyor ve siz yetişemiyorsunuz. O halde bunu dert etmeyin. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile Bahçeşehir Kurye yanı başınızda hizmetinizdedir. Dilediğiniz saatte arayarak kapınıza kadar getirebileceğiniz firmamız, durmadan hizmet vermektedir. Bir telefonunuz ile yanınızda olacak olan kurye hizmetimiz sizlere bir telefon kadar yakın olduğunu bir kez daha göstermektedir. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresindesiniz.

İkitelli kurye kurulduğu günden bu yana durmadan büyüdü ve gelişti. Son olarak şuan zirveye ulaşmış ve büyük nam salmıştır. İstanbul’da var olan binlerce kurye şirketi arasında kalitesi ile beliriveren firmamızdır. Yani işini kaliteli ve temiz yaparak bu mertebeye ulaştı. Kendisi ile aynı sektörde hizmet vermekte olan diğer firmaları adeta gerisinde bırakan firma olduk. İlk başa ve zirveye ulaşan firmamız, aynı zamanda diğer tüm firmalardan daha uygun bir maliyetle hizmet vermektedir.

Altınşehir Kurye

Altınşehir kurye, İstanbul’u karış karış dolaşan ve gayet kaliteli bir şekilde işini yapan kuryelerimiz bulunuyor. Ayrıca bu işi en kaliteli şekilde yapmak için geniş yelpazeli bir eğitimden geçtiler. Eğitim sonucunda yapılan değerlendirme sınavını geçmelerinden sonra onları işe aldığımızı belirtmek isteriz. Metrokent ve Onurkent kurye hizmetimiz başladı.

Altınşehir moto kurye bununla beraber kişisel bakım, müşteriye yaklaşım, çalışma disiplini ve iş ahlakı üzerine sık sık toplantılar düzenliyoruz. Bütün çalışanlarımız ile mutlaka bir araya geliyoruz. Bu da diğer firmalar ile en büyük farkımızı net bir şekilde ortaya koymaktadır. Güvercintepe kurye en iyi hizmet için koordineli bir şekilde çalıştığımızı belirtmek isteriz.

 • Altınşehirr motorlu kurye, tüm bu kalitesinin yanı sıra bir de her kesime kaliteli hizmetini ulaştırmak için inanılmaz uygun bir fiyat listesi çıkarmıştır.
 • Her cebe uygun hizmeti ile sürekli takdir ve tercih edilen firmamız, sizlere hizmetini ulaştırabilmenin sevincini ve gururunu yaşamaktadır.

Kayaşehir Kurye

 • Firmamızın diğer firmalardan farkları;
 • *Daha hızlı
 • *Daha hesaplı
 • *Her semtte hizmet vermekte
 • *Genç ve hızlı bir çalışan kadrosu bulunmakta
 • *Yedi yirmi dört aralıksız hizmet vermekte
 • *Müşteriye yaklaşım son derece sınırlı ve seviyeli
 • *Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte
 • *Kendini durmadan yenilemekte.
 • *Sürekli olarak hizmet listesini büyütmekte ve yenilemektedir.
 • *Kaliteli ve güvenilir bir firmadır.

Başakşehir Hızlı Kurye

Firma olarak Başakşehir genelindeki herkesin kuryesi olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de alternatif kurye modelleri geliştirerek farklı hızlarda teslimat yapabiliyor, hizmetlerimizi 7 gün, 24 saate yaymayı başarıyoruz. Başakşehir kurye modellerimizden ilki, normal özel kuryedir. Ayrıca buradan her tarafa çalışma yapıyoruz.

Özel ve bu uygulamamızda bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika içinde paketleriniz belirteceğiniz adreslerden alıp belirteceğiniz adrese ulaştırabiliyoruz. Ekspres Başakşehir kurye modelimizde daha da hızlı hareket ediyor. Yani bu sefer teslimat sürelerimizi 60 ila 90 dakika arasına indirmeyi başarıyoruz. Eğer bu da yetmezseacil kurye ile daha da hızlı hizmet sunuyoruz.

Başakşehir kurye ile iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi harekete geçirip teslimat sürecini başlatıyoruz. Gece kurye ile ise mesai saatleri dışında da taşıma yapıyor, hava ve yol şartlarına göre en kısa sürede paketlerinizin teslimatını yapıyoruz. Kimi zaman motosikletlerle taşınamayacak paketleriniz de olabilir. Bunlar için de arabalı kurye ile dilediğiniz noktalara paketlerinizi teslim etmeyi başarıyoruz.